PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663526}

A Werewolf Boy

Neukdaesonyeon
7,6 2 657
ocen
7,6 10 1 2657
Neukdaesonyeon
powrót do forum filmu Neukdaesonyeon

Z jednej strony bardzo ciekawa i wzruszająca historia, a z drugiej idiotyzmy i infantylność scenariusza wprost nieprawdopodobna. Co by nie być gołosłownym. Facet wyrywa karabin "wojskowemu" i grozi nim niewinnej nastolatce, mówiąc że ją zabije, odlicza, a inni "wojskowi", w tym jakiś pułkownik (chyba, bo nie pamiętam dokładnie szarży) mający broń w rękach, nic nie robią, tylko czekają na Godota... Takich perełek jest od groma i trochę. I niestety zakończenie mocno naciągające granice absurdu.

goodbarbarian

Też się dziwiłam, gdy ten chłopak wpadł w pewnej scenie w furię i zaczął rozwalać tym ludziom dom, a reszta patrzyła na to bez jakiejkolwiek reakcji. Ja odniosłam wrażenie, że on po prostu miał wielkie wpływy przez ojca i inni bali się mu podskoczyć. Scena z grożeniem, a potem kopaniem głównej bohaterki faktycznie była absurdalna. Jednak film w gruncie rzeczy wydawał mi się całkiem realistyczny (jak na okoliczności :D). W ogóle, co by tu nie mówić na początku podejrzewałam, że "znajomość" głównej bohaterki z wilkołakiem będzie ukryta przed wszystkimi. Jednak okazało się inaczej i to zaskoczyło mnie już na samym początku. Sprawa z policją, która za bardzo się nie interesowała, kim jest dzieciak totalnie nieprzystosowany do środowiska to pewnie kwestia układów, no a w dodatku to była Japonia kilka pokoleń wstecz więc różnie to mogło wyglądać w tamtych czasach. (Nie wiem, jak było, dlatego już się nie wypowiem.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones