PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 653
oceny
7,7 10 1 89653
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

Doskonały thriller. Trzyma w napięciu i stopniowo odkrywa kolejne elementy puzzli fabularnych. Świetna muzyka i wspaniałe aktorstwo doprawiają ten niesamowity obraz. Tematyka ciężka i kontrowersyjna, ale to zaleta w tym przypadku. Wypada też dodać, że w koreańskiej produkcji nie uświadczymy(na szczęście) "amerykańskiego g*wna" jakiego pełno nawet w dobrych amerykańskich filmach(to potęguje pozytywny zachwyt nad filmem). Oczywiście jak ktoś liczył na prostą historyjkę, oklepany motyw, albo "bohaterowanie" to się zawiedzie :)


Jak dla mnie 10/10 za całość. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

lordi222

Zgadzam się w 100%

lordi222

Podpisuję się pod każdym słowem.

ocenił(a) film na 10
lordi222

Zgadzam się. Zgadzam. TO JEST KINO jakie lubię. Ten film jako jeden z niewielu zapamiętam na całe życie.

ocenił(a) film na 9
lordi222

Polecam "Ujrzałem diabła (2010) Akmareul boatda" OLDBOY jak najbardziej ++++++++++

kam3n

Dzięki za sugestię. Na pewno skorzystam i obejrzę w wolnej chwili.

ocenił(a) film na 10
kam3n

No ujrzałem diabła trzyma równie wysoki poziom wykonania filmu, jak i samej treści, a oldboy to po prostu mega arcydzieło, widziałem już film kilka razy i za każdym razem dreszcze pomnie przechodzą jak nigdy !~

ocenił(a) film na 10
lordi222

Ten film to cudo postać Dae jest pełno krwistym bohaterem tragicznym
Pan Chan-wook Park stworzył dzieło na miarę tragedii Szekspira Sofoklesa na nasze czasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones