PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 605
ocen
7,7 10 1 89605
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

Bezbłędny

ocenił(a) film na 9

Zapewniam, że nie należę do grona użytkowników sypiących dziesiątkami tudzież jedynkami na prawo i lewo, ale w tym przypadku nie miałem najmniejszych wątpliwości.

Oldboy może być zbyt obrazoburczy czy sadystyczny dla niejednego widza.

Nie zmienia to jednak faktu, że w elementach bardziej obiektywnych, mniej zależnych od osobistych przeferencji, film jest niewiarygodnie blisko doskonałości.

ocenił(a) film na 10
MgM

Podpisuje sie pod tym.

MgM

Ten film jest niesamowity. Od początku trzyma w napięciu i żadna chwila nie jest nudna. Historia jest zaskakująca i nieprzewidywalna. Postaci mają niezwykle skomplikowane charaktery, ukazana jest dwoistość ludzkiej natury. Tak naprawdę nikt nie jest taki, jakim go sobie wyobrażamy, dobrzy są źli, a źli są dobrzy i również dobrzy są dobrzy i źli są źli bla bla bla... Żaden film nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Dodam jeszcze świetną grę aktorów, która uzupełnia się z fabułą. Ja jestem pod wrażeniem. Kino azjatyckie ma czasem skłonności do przynudzania i zbyt wielkiego patosu, ten film jest jednak taki jaki powinien być. Takie filmy chcę oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones