PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 605
ocen
7,7 10 1 89605
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

No tak film obejzałem po pierwszej godz. oglądnia chciałem go wyłączyć ale się przemogłem i dotrwałem do końca --- nie ma w tym filmie nic specjalnego co by żuciło na kolana może pomysł w miarę ciekawy wykonanie już gorsze --- przysłuchajcie się odgłosom bicia normalnie jak w kreskówkach --- udeżenie w twarz slychać jakby ktoś walil naleśnikiem w szybe --- obejzałem zapomniałem ---- ale teraz żałuje po tej godz. oglądania mogłem go wyłączyć ----nie polecam!!!!!

użytkownik usunięty
sslaw

A moze bys tak "zucil" okiem do slownika ortograficznego, synku....

ok sorrki za brata tekst poprawiony ----No tak film obejrzałem po pierwszej godz. oglądania chciałem go wyłączyć ale się przemogłem i dotrwałem do końca --- nie ma w tym filmie nic specjalnego co by rzuciło na kolana może pomysł w miarę ciekawy wykonanie już gorsze --- przysłuchajcie się odgłosom bicia normalnie jak w kreskówkach --- uderzenie w twarz słychać jakby ktoś walił naleśnikiem w szybę --- obejrzałem zapomniałem ---- ale teraz żałuje po tej godz. oglądania mogłem go wyłączyć ----nie polecam!!!!! ---- aha i przyłanczam się co do opinii brata film nieciekawy nie polecam x2----!!!!!!

użytkownik usunięty
sslaw

a może warto bardziej sporzeć na fabułę,a nie na tak zwane "efekty specjalne"? bo chyba w tym filmie nacisk jest położony na co innego, niz się Tobie wydaje.pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
sslaw

akurat wydaje mi sie ze odglosy bicia tak wlasnie brzmia, a nie sztuczne podstawiane dzwieki jakie wystepuja w wiekszosci mordobic.

Diefenbach

Dobra ludzie nie oszukujmy sie WALE W PROST ! Film byl do dupy nic w nim ciekawego jakies pieprzone zoltki korwa gadaja i nic bieda ;]
co tak ciekawe fabula? do dypu ! moze mam taki gust ale ten film byl biedny !!!!!!! KORWA BIEDN FILM ZE SZOK !!!

ocenił(a) film na 10
Diefenbach

Dief ))) ludzie przyzwyczaili się do "klaśnięć" i "mlaśnięć" podczas walki dlatego krzywią się kiedy odgłos młotka uderzającego w czaszkę brzmi głucho i nie słychać głośnego "łubudu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones