PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115059}

Oldboy

Oldeuboi
7,7 89 605
ocen
7,7 10 1 89605
8,0 30
ocen krytyków
Oldboy
powrót do forum filmu Oldboy

Mido również została poddana hipnozie. Czy oprócz zaprogramowania miłości do Dae-su Oh została jej wykasowana pamięć o jej matce? Bo przecież podała ona adres córki (jej samej) Dae-su Oh i miejsce gdzie jest grób jego żony.

ocenił(a) film na 5
Moderatorrr

Jej matka umarła kiedy Mido miała 3 lata, wątpię żeby cokolwiek pamiętała z tego okresu nawet bez hipnozy

szym1

No tak, ale dlaczego Mido nie wiedziała gdzie jest grób matki?

Moderatorrr

Nie jestem pewien, czy po prostu nie mieszają mi się wersje, ale Woo-Jin w ostatnim spotkaniu z Dea-Su powiedział, że w jakiś sposób kontrolował jej rozwój po utracie rodziców.

szmyrgiel

Faktycznie był taki motyw. To by mogło wyjaśnić tą kwestę.

ocenił(a) film na 9
Moderatorrr

hahaha jakby poszedł z nią na ten grób jego żony wszystko by się wyjaśniło xD ja p@^#$%^# od dzisiaj mam 100% frekwencję na każdym 1 listopada

użytkownik usunięty
Celcious

mysle, ze tam byl podstawiony grob. on dbal o wszystkei szczegoly. albo przewidzial, ze on tam pojdzie dopiero, gdy rozwiaze cala sprawe. albo tak go zahipnotyzowal :) nie spartolilby tego, nie boj sie :) skoro zalatwil lewy adres wyimaginowanej corki? to by bylo nielogiczne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones