PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497097}

A Sadder Story Than Sadness

Seul-peum-bo-da Deo Seul-peun I-ya-gi
7,5 376
ocen
7,5 10 1 376
Seul peum bo da Deo Seul peun I ya gi
powrót do forum filmu Seul-peum-bo-da Deo Seul-peun I-ya-gi

Pobrałem ten film, był na 2 cd po 700mb i czuje że te blisko 1,5Gb poszło na marne. Niestety film nie spełnił moich oczekiwań, jest to melodramat, ale mało wzruszający, fabuła mało interesująca a w dodatku film jest długi, i chwilami daje to o sobie znać. Żaden z bohaterów nie potrafił w prost powiedzieć, co jest na rzeczy, oboje woleli cierpieć, chodź punkt widzenia obojga jest jak najbardziej zrozumiały. Gra aktorska niezła tak jak muzyka. Film się robi ciekawy dopiero przy końcu, jak Cream opowiada że o wszystkim wiedziała. Ogólnie nie doświadczyłem żadnych głębszych i większych emocji czy doznań. 5/10.

D3Mania

Zgadzam się, jak w większości koreańskie melodramaty są dobre i wzruszające tak ten nie wzbudził u mnie żadnych uczuć. Ani nie zżyłem się z głównymi bohaterami, ta historia jakoś tak słabo opowiedziana. Efekt końcowy był marny.

ocenił(a) film na 5
Damar3478

Mam dokładnie takie same odczucia odnośnie tego filmu. Przez cały seans miałem wrażenie, że forma nie pasuje do treści. Całość jest stylizowana trochę na modłę My Sassy Girl, momentami próbując rozbawić widza, przez co wcale jakoś nie współczułem bohaterowi. Nie wiem, jakoś w ogóle tak dziwnie zostało tam wszystko zrobione, trudno to dokładniej określić... Sama historia też nie jest specjalnie porywająca.
Dziwię się też niektórym, że potrafili uronić łzę na tej produkcji, no ale cóż, nie wnikam, może akurat do kogoś to trafiło, bo do mnie na pewno nie.

vasper

Wiele koreańskich melodramatów na prawdę mnie wzruszyło. Ten w szczególności nie wzbudził we mnie żadnych uczuć. Najlepsze jest to, że nie wiadomo tak dokładnie dlaczego. Przecież historia była jak w większości.

Damar3478

Hejka, mi proszę poleć te dobre melodramaty.

theszatanx

1.A moment to remember (2004)
2...ing (2003)
3.A millonaires first love (2006)
4.Koizora (2007)
5.Tada, kimi wo aishiteru (2006)
6.Tenshi (2006)
7. I give my first love to you (2009)
8.Ai (2012)

To są moje propozycje, może przypadną Ci do gustu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones