PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497097}

A Sadder Story Than Sadness

Seul-peum-bo-da Deo Seul-peun I-ya-gi
7,5 376
ocen
7,5 10 1 376
Seul peum bo da Deo Seul peun I ya gi
powrót do forum filmu Seul-peum-bo-da Deo Seul-peun I-ya-gi

Kay, Cream czy być może Cha Joo-Hwan, genialnie zagrany przez Lee Beom-Su? Końcówka tego filmu daje dużo do myślenia. Dla mnie to właśnie historia Cha Joo-Hwana jest najbardziej tragiczna w tym filmie. Lee Beom-Su do czasu występował głównie w komediach, jednak w tej roli sprawdził się znakomicie. W limitowanej edycji DVD jest pocztówka na której widnieje płaczący Cha Joo-Hwan. Po obejrzeniu seansu samo spojrzenie na ten obrazek po prostu łamie serce.

Team_Korea

Kay i Cream cierpią równo gdyż nie mogą wyznać swojej miłości. Obydwoje robią wszystko żeby ta druga osoba była szczęśliwa. Moim zdaniem Cha Joo-Hwan zakochał się w Cream i wiedział że jest przez nią wykorzystany. Trudno stwierdzić kto cierpi bardziej ponieważ każdy cierpi w inny sposób.

anna_11_90

hejka. gdzie ogladacie te koreanskie filmy?

agab1987

Na youtube jest w częściach z angielskimi napisami. A jak nie to wpisz w google że chcesz oglądać online. Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

anna_11_90

o dzieki dzieki:) w sumie na online szukam ale wszędzie trza sie rejestrować a tyle juz sie rejestrowalam ze nawet stron i loginów nie pamietam:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones