PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238308}

Zinda

4,9 168
ocen
4,9 10 1 168
Zinda
powrót do forum filmu Zinda

co jest?

ocenił(a) film na 1

W jaki sposub ten film jest zwiazany z oldbojem?Pytanie czeka na odpowiedz.

CichyMorderca

To jest opis z www.imdb.com: For fourteen years of his life, Balajeet Roy (Sanjay Dutt) was imprisoned without knowing what his crime was nor where he was. One day, he is suddenly set free and has four days to find out why he was imprisoned and why he was kept alive. So begins his quest for answers and revenge.
Tak więc jest to chyba jakiś remake Oldboya albo coś bardzo podobnego.

CichyMorderca

Bo to jest remake. Nawet bardzo wierny. Prawie kopia oryginalnego filmu. :)

CichyMorderca

Widze ze w ogole nie macie pojecia o czym piszecie. Te trzy filmy "Oldboy", "Pani Zemsta" i "Zinda" naleza do 'trylogi zemsty' tego rezysera. Prosze bardzo, odpowiedz na pytanie.

jeryhu

Którego reżysera? Bo "Oldboya" i "Panią Zemstę" zrobił Park Chan-Wook, a "Zinda" Sanjay Gupta. Obawiam się, że coś ci się pomyliło.

Rednacz_w_stanie_spoczyn

z pewnością się pomyliło...trylogia to: Oldboy, Pan Zemsta, Pani Zemsta.

jeryhu

Coś ci się pomyliło, w skład "trylogi zemsty" wchodzą:
- Sympathy for Mr. Vengeance
- Old Boy
- Sympathy for Lady Vengeance

Zinda nie wchodzi w skład trylogi Chan-wook Parka, jest to remake Old Boy'a.

wojt33

po co oni to zrobili...? wystarczy ze amerykanie kręca ponownie każy japonski/koreański/chiński/wha tever film! (np Infernal Affairs.. żenada)

użytkownik usunięty
Moon_4

Będzie amerykanski remake oldboya -.-

użytkownik usunięty

Bollywoodzki

jeryhu

phhiii, to zes zablysnal znajomoscia tematu ;D "Zinda" w trylogii

CichyMorderca

o cholera jestem w szoku. Właśnie kilka sekund temu dowiedziałem się o tym indyjskim remake'u. Oglądał go ktoś ?? Fajny ?? :D
I najważniejsze pytanie: czy było tam dużo taća i śpiewu jak w innych filmach z bollywood ??

P.S skąd ściągnoć ten film ?

Grek

Nie oglądałem, ale się przymierzam. Film jest dość krótki jak na bollywood i nie ma w ogóle tańca i śpiewu. Przeglądałem fragmentami, bardzo mroczne i klimatyczne zdjęcia. Ciekawie się zapowiada...

CichyMorderca

jeryhu, rozwaliles mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
trylogia zemsty!!!!!!!!!!!!!!!!
hinduski film w tej trylogii!!!!!!!!!!!!!!!

buehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Jiimmii

jeryhu, jestes glupszy niz ustawa przewiduje.

Tomashi_2

ej no ludzie dajcie spokój chłopak sie pomlił i tyle...a co do filmu to bardzo pragne go obejrzec w celu obaczenia co z tego wyszło, moze akurat jakas dobra komedia:)

CichyMorderca

Hindusi ukradli scenariusz. Zrobili to bez uzgodnienia z Koreańczykami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones