PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771629}

Beautiful Gong Shim

Mi-nyeo gong-sim-i
7,0 142
oceny
7,0 10 1 142

Mi nyeo gong sim i
powrót do forum serialu Mi-nyeo gong-sim-i

Minah ma minimalne predyspozycje do filmu i powinna pozostać przy śpiewie. Powierzanie jej roli heroiny to pomyłka.

Jestem po 6 odcinkach i mam odmienne odczucia. Minah jest rewelacyjna w tej roli, a wraz z Namgung tworzą zabawny i niesamowity duet. Chcę się ich oglądać więcej i więcej... Jak dla mnie świetnie dobrani aktorzy.

użytkownik usunięty
d_czarny

Każdy ma jakiś tam własny gust i ocenia podług niego, więc nie ma za bardzo z czym polemizować. Napisz własną recenzję żeby inne osoby mogły lepiej ocenić, czy warto siąść do tej dramy.

Dla mnie para zupełnie niedobrana. Ona jest jak klocek, a Gung-Min Nam'a widziałam w 3 dramach, na czele z "Ri-mem-beo" i jest faktycznie ok jako aktor.

W jednym się zgadzamy na pewno, że Gung-Min Nam jest dobrym aktorem. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
d_czarny

Szczerze mówiąc byłam w lekkim szoku jak doczytałam, że on ma prawie 40-tkę. Dawałam mu maksymalnie niecałe 30 i dziwiłam się, że tak fajnie gra, a wcześniej wcale o nim nie słyszałam.

ocenił(a) serial na 10
d_czarny

Mnie również podobało się granie Minah :) O Gung-Min Nam nie wspominając. Oboje byli świetni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones